DOMOVNÍ REVIZE PLYNU

DOMOVNÍ REVIZE PLYNOVÉHO POTRUBÍ
PRO PARDUBICKÝ KRAJ A HRADEC KRÁLOVÉ

Zemní plyn je bezbarvý, sám o sobě nezapáchající, hořlavý plyn. Je nejedovatý, nedýchatelný a lehčí než vzduch. 
Jeho únik z vadného či poškozeného plynového zařízení může způsobit otravu osob plynem, ale také výbuch s následným požárem.

TPG 704 01

  • domovní plynovod
  • vnitřní domovní plynovod
  • domovní rozvod

Pro provádění revizí, kontrol a zkoušek OPZ platí zvláštní předpisy. U právnických a podnikajících fyzických osob se provozní revize na OPZ provádějí minimálně 1x za 3 roky a kontroly OPZ minimálně 1x za rok. 
Provizní revize nahrazuje v kalendářním roce provedení kontroly. Pokud je při provozu OPZ využíván komín nebo kouřovod (spalinová cesta) platí nařízení vlády č. 91/2010 Sb.
Provádíme revize plynového potrubí pro domovní plynovody se specializací na:

  • bytová družstva společenství vlastníků jednotek
  • větší bytové jednotky
  • rodinné domy
  • firmy
  • budovy veřejné správy
  • školy atd.

Kontakty

 

Časté otázky:

Časté otázky:

Proč je dobré dělat pravidelné revize plynového potrubí?

Pravidelné revize plynového potrubí jsou klíčové pro vaši bezpečnost! Zajišťují detekci případných úniků, identifikaci opotřebení a zajištění optimálního fungování. Předcházejte haváriím, ochraňte svůj domov a zdraví vaší rodiny. S našimi revizemi získáte důvěru, spokojenost a klid. Investujte do bezpečnosti a objednejte revizi plynového potrubí ještě dnes!

 

Co se může stát?

Špatné plynové potrubí může mít vážné důsledky. Úniky plynu ohrožují bezpečnost a zdraví. Mohou vyvolat požáry, exploze nebo otravy. Ztráty majetku a životy jsou reálnými riziky. Neefektivní provoz zvyšuje náklady na energii. Nenechte to na náhodě – zajistěte si pravidelnou revizi a minimalizujte nebezpečí spojená s vadným plynovým potrubím.

 

Musím mít revizi při žádosti o pojistku domu? 

Většinou jsou pojišťovny pro pojištění domu požadují pravidelnou revizi plynového potrubí. Revize slouží jako prevence nebezpečí spojených s plynovým potrubím, jako jsou úniky plynu, požáry nebo exploze. Pravidelná revize potvrzuje správnou funkčnost a bezpečnost systému, což je pro pojišťovnu důležité. Může se jednat o podmínku pro sjednání pojištění domu nebo pro prodloužení stávajícího pojištění. Přesné podmínky a frekvence revizí se mohou lišit v závislosti na pojišťovně a místních předpisech. Doporučuji se poradit s konkrétní pojišťovnou ohledně jejich požadavků na revizi plynového potrubí pro pojištění domu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.